Terapia metodą NDT- Bobath

Terapia metodą NDT- Bobath

Terapia metodą NDT Bobath dedykowana jest dla dzieci z uszkodzeniem układu nerwowego określanego jako mózgowe porażenie dziecięce. Może być rówież stosowana dla osób dorosłych jako kontynuacja prowadzonej terapii lub dla pacjentów tzw udarowych. Jestem certyfikowanym tetapeutą tej metody, zapewniam profesjonalną terapię w wyżej wymienionym zakresie.

  • Gabinet Pana Tomka poleciła mi znajoma, której Pan Tomek także pomógł w zmaganiach z bólem. Nabawiłam się urazu kręgosłupa, który mocno ograniczył moją sprawność. Dokładne badanie, trafna diagnoza i przede wszystkim szybka poprawa zdrowia!  Naprawdę wszystkim szczerze polecam wizytę u tego Specjalisty!

  • Od pewnego czasu, mój kręgosłup i staw biodrowy, nie pozwalały na normalne poruszanie się i spacery. Po serii zabiegów odczuwam znaczną poprawę, ból nie jest już tak uciążliwy, poruszam się dużo sprawniej. Pan Tomek to świetny fachowiec, prawdziwy profesjonalista. Polecam wszystkim. Dziękuję również za miłą i przyjazną atmosferę. 

  • Jestem sportowcem, który ma za sobą parę poważnych kontuzji. Po serii zabiegów moje kolano jest znacznie sprawniejsze. Mogę nadal uprawiać sport. Doskonała opieka i zabiegi na najwyższym poziomie pozwoliły uniknąć operacji. Dziękuję.