klawiterapia

klawiterapia

Pinoterapia, czyli klawiterapia

Pinoterapia to metoda wykorzystująca piny czyli charakterystyczne, specjalistyczne narzędzie przypominające kształtem gwoździe. Wykonane są one ze stali chirurgicznej opracowanej laserowo, tak by nie uszkodzić powłoki skórnej.

Metod pinoterapii

Metoda pinoterapii polega na pobudzaniu utraconego przewodnictwa nerwowego stymulując impuls nerwowy docierający do odpowiednich struktur nerwowych. Swoje zastosowanie klawiterapia znajduje również w terapii tkanek miękkich.

Pinoterapia w praktyce

Pinoterapia  w swoich założeniach i metodyce korzysta z takich dziedzin jak: akupunktura, akupresura, refleksoterapia.

Tagi: pinoterapia, klawiterapia, pinopresura, pinoterapia łódź, pinoterapia lodz, klawiterapia łódź, klawiterapia lodz

  • Gabinet Pana Tomka poleciła mi znajoma, której Pan Tomek także pomógł w zmaganiach z bólem. Nabawiłam się urazu kręgosłupa, który mocno ograniczył moją sprawność. Dokładne badanie, trafna diagnoza i przede wszystkim szybka poprawa zdrowia!  Naprawdę wszystkim szczerze polecam wizytę u tego Specjalisty!

  • Od pewnego czasu, mój kręgosłup i staw biodrowy, nie pozwalały na normalne poruszanie się i spacery. Po serii zabiegów odczuwam znaczną poprawę, ból nie jest już tak uciążliwy, poruszam się dużo sprawniej. Pan Tomek to świetny fachowiec, prawdziwy profesjonalista. Polecam wszystkim. Dziękuję również za miłą i przyjazną atmosferę. 

  • Jestem sportowcem, który ma za sobą parę poważnych kontuzji. Po serii zabiegów moje kolano jest znacznie sprawniejsze. Mogę nadal uprawiać sport. Doskonała opieka i zabiegi na najwyższym poziomie pozwoliły uniknąć operacji. Dziękuję.